Pere Leib võitis võõrsil peetud mängus 3:0 Valio Võru Võrkpalliklubi ning asus seeriat 2:0 juhtima. Nurgaründaja Priit Luik tõi hea rünnakuprotsendi juures (64,7%) 12 punkti, Martti Juhkami toetas võitjaid 10 punktiga, Andris Õunpuu tõi Võrule 15 punkti, vahendab volley.ee.

TTÜ oli pingelises mängus 3:2 parem Rakvere Grossi Toidukaubad meeskonnast ning viigistas seeria 1:1-le. TTÜ oli raskes seisus, sest viiendas geimis oldi veel 10:13 kaotusseisus, kuid seejärel suudeti mänguseis viigistada ning võita tähtsa mängu. Taaskord oli TTÜ edukaim Denis Sintov, kes tõi 22 punkti, millest koguni viis tulid blokist. Mihkel Tanila toetas TTÜ-d 15 punktiga, lüües koguni viis ässpallingut. Rakvere parim oli 26 punktiga Virko Vantsi (kasutegur +16), Ilmar Mõtus lisas 17 punkti.

Veerandfinaalseeriate kolmandad mängud peetakse 13. märtsil, poolfinaali pääsemiseks on vaja võita kolm kohtumist.