Sander Post lõi täna kaks väravat, ühe tabamuse lisas Karl Palatu. Vaata videost FC Flora peatreener Martin Reimi kommentaari mängule:

Hõbemedali võidab sel aastal eelmise hooaja valitseja FC Levadia, pronksi teenib Narva Trans. Flora võitis viimati Eesti meistritiitli 2003. aastal.

Mängu käik:

2. poolaeg

90.minut - Kohtumine on lõppenud. Flora on Eesti meister!

86.minut - Palatu pääseb Küttiga üks-üks olukorda, kuid ei suuda palli väravavahist mööda lükata

79.minut - Minkenen teeb ilusa eeltöö, kuid Anier ei oska palli värava eest sisse lükata

76.minut - Dupikovi asendab Zakaria Beglarišvili. Konsa asemel tuleb mängu Martin Klasen

66.minut - Kalju vahetab. Kouadio välja, Anti Kõlu asemele

63.minut - Kalju karistusalas toimunud segaduse järel pääseb ohtlikult löögile Post, kuid Kütt püüab selle palli

62.minut - Flora teeb teise vahetuse. Lutsu asemel tuleb mängu Nikolai Mašitšev

60.minut - Kalju teeb esimese vahetuse. Kõrtsmiku asemel tuleb väljakule Tõnis Kaukvere

58.minut - Flora teeb esimese vahetuse. Alliku asemel tuleb mängu Henri Anier

57.minut - Post teeb seisuks 3:0. Flora ilusa söödumöngu tulmusena jööb Post värava ette täiesti vabaks, kust tal pole probleeme pall väravasse lükata

52.minut - Teist poolaega on taas ründavamalt alustanud Flora. Pärast Kütti järjekorset puterdamist oskas Dupikov palli tühjast väravast mööda saata

1. poolaeg

45.minut - Esimese poolaja võitis 2:0 Flora. Kaljul polnud ühtegi ohtlikku olukordagi

39.minut - Post saab karistusalas palli, lõi pöördelt peale, kuid taas otse Küttile sülle

31.minut - Haavistu teenib kollase kaardi. Minkeneni tugev karistuslöök muudab Postist suunda, kuid lendab Küttile otse sülle

25.minut - Flora jätkab ründavalt. Minkeneni karistuslöök lendas napilt ristnurgast mööda. Mitmel korral on Kalju mängijad olnud sunnitud floralasi peatama vea hinnaga. 22. minutil teenis Konsa kollase kaardi

16.minut - Flora juhib 2:0! Nurgalöögist tulnud palli saadab väravasse Karl Palatu

9.minut -  Flora juhib 1:0! Kalju väravavaht Kert Küttil libiseb tsenderdus näppudest üle ja Post lööb palli otse õhust tühja väravasse

5.minut - Mäng algas üsna luuravalt ning esimese pealelöögi sooritas Flora, kuid Minkeneni löök suurt ohtu endast ei kujutanud

Algkoosseisud:

Flora: Stanislav Pedõk, Gert Kams, Karl Palatu, Aleksei Jahhimovitš, Markus Jürgenson, Alo Dupikov, Valeri Minkenen, Sergei Mošnikov, Siim Luts, Sander Post, Rauno Alliku

Kalju: Kert Kütt, Ken Kallaste, Mikk Haavistu, Andres Koogas, Oliver Konsa, Tanel Võtti, Sergei Terehhov, Aleks Mones, Martin Tšegodajev, Fabrice Elysee Kouadio, Christian Kõrtsmik