Esimeses kohtumises alistati tasavägiselt kulgenud mängus Väike-Maarja korvpalliklubi 41:36. Teisel päeval alistati  turniiri keskses kohtumises Marciulionise korvpalliakadeemia 34:25 (4:4, 9:9, 21:12), millega tagati esikoht.

"Mängus Šarunas Marciulionise korvpalliakadeemia vastu jäime peale tasavägist poolaega kiirelt viiepunktilisse kaotusseisu, kuid järjestikku tabanud kolmepunktivisked  Hugo Erkmaalt ja Jakob Tammelt tõid meid mängu tagasi ning viisid omakorda juhtima," lausus peatreener Aivo Erkmaa. "Peale seda saime enesekindlust juurde ja leedulastel enam initsiatiivi haarata ei õnnestunud."

Marciulionise korvpalliakadeemia kasvandikud üritasid vigadega mängu käiku pööret tuua, kuid võõrustajad tabasid vabaviskeid väga kindlakäeliselt. Viimasel kahel minutil realiseeriti vabaviskeid sajaprotsendiliselt (8/8), kogu mängu vabavisete tabavusprotsent oli 81,3 (16/13). Olgu märgitud, et korvirõnga kõrgus oli nagu meeste mänguski 305 cm.

"Võita leedukaid on alati väga magus ja see peaks andma poistele rohkelt enesekindlust edaspidisteks mängudeks," lisas tartlaste juhendaja peale turniiri võitu. Marciulionise KA treeneri Džiugas Nutautase sõnul oli kaotus neile õppetunniks.

Lurich Cup'i teine koht kuulus nelja võidu ja ühe kaotusega leedulastele. Kolmanda koha saatus otsustati turniiri viimases matšis, kus vastamisi olid Väike-Maarja KK ja Moskva Timirjazevskaja spordikool. Võrdset mängu jagus kaheks veerandajaks, teisel poolajal haarasid läänevirulased initsiatiivi ning kindlustasid tulemusega 36:24 teist aastat järjest pronksmedalid.

Esikolmikule järgnesid Moskva Timirjazevskaja kahe ja Peterburi Vasilieostrovskaja spordikool ühe võiduga ning võiduta jäänud Riia Ridzene-Barons.

Võistkondade parimateks tunnistati turniiril Markus Andreas Auling (Erkmaa KK), Kirlys Kristijonas (Š. Marciulionis), Ander Talu (Väike-Maarja), Danila Konyaev (Moskva Timirjazevskaja), Daniil Mihailov (Sankt-Peterburg) ning Jekabs Valdmanis (Riia Ridzene-Barons).

Erkmaa korvpallikooli ja Väike-Maarja valla koostöös korraldatud Lurich Cup korvpalliturniirile panid õla alla Hasartmängumaksu Nõukogu, Eesti Kultuurkapital, AND1, Aqva Hotel&Spa, Ruut Disain, Emekan, Eesti Kultuurkapitali Lääne-Virumaa ekspertgrupp, Nõo Lihavürst, Losar Ehitus, Teleekspert, Kroonpress, Lextrans, Treimix Puit, Rattaring, TerveMaja, Fermacell, Ferag, Gefi, Sun Chemical.