„Olen kindel, et klubivahetus saab teoks,“ vahendab volley.ee Nõmmsalu sõnu.

„Juba taheti palka kärpima hakata, kuid juristiga nõu pidades selgus, et neil puudub selleks õiguslik alus. Saatsin klubisse ka vastavasisulise kirja.“

Otsa sai ka DHL-i euroteekond — Challenge Cupil jäädi 32 parema seas alla Ungari klubile Kaposvari Kometa. Võõrsil peetud avamängus 0:3 alla jäänud DHL-il kadus korduskohtumises motivatsioon juba 19:25 kaotatud avageimi järel. Kogu kohtumise suutsid võõrustajad siiski 3:2 võita.

„Esimese geimi keskpaigani kulges võrdsete heitlus, siis jäime rünnakul hätta. Alates teisest geimist kadus mängust ilu,“ lausus kohtumist vahetusmeestepingilt jälginud Nõmmsalu.

Küll on hea võimalus jõuda kaheksandikfinaali Marek Pihlaku koduklubil Lenniku Euphonyl, kes alistas võõrsil Bulgaaria meeskonna Dupnitsa Mareki 3:0. Korduskohtumine peetakse täna õhtul. Selle paari võitja läheb 16 parema seas vastamisi Constanta Tomisega (Rumeenia), kes sai jagu Doetinchemi Orionist (Holland) 3:0 ja 2:3.