Mülla teenis selle tulemusega võistlusel esikoha. Ühtlasi tähistab antud tulemus Lõuna-Dakota ülikooli rekordit ja Summit League’i Championshipsi võistluse rekordit.

Mülla parandas isiklikku rekordit kolme cm võrra.

Mülla koolikaaslane Eerik Haamer saavutas konverentsi meistrivõistlustel teise koha tulemusega 5.18, mis märgib tema hooaja tippmarki, kirjutab ekjl.ee.

Kolmas samas koolis õppiv eestlane Ken-Mark Minkovski teenis 200 m jooksus teise koha tulemusega 21.67. 60 m eeljooksus kordas ta oma isiklikku rekordit (6.84) ning finaalis sai seitsmenda koha ajaga 6.87.

Pärl Eelma, kes esindab Lamari ülikooli tuli viievõistluses konverentsi meistriks uue isikliku rekordiga 4018 punkti. Oma eelmist rekordit parandas ta 84 punktiga. Üksikalade tulemused: 8.65 / 1.71 / 10.29 / 5.92 / 2:22.18. Kuid sellega veel tema tööpäev ei lõppenud. Eelma võitis teise koha kaugushüppes tulemusega 5.82 ning osales 60 m tõkkejooksus, kust pääses ajaga 8.72 edasi täna toimuvasse finaali.