Teel 34 punkti ja 11 lauapallini saabus 27-aastase ja 212 cm pikkuse horvaadi esituses üks säravamaid perioode viis ja pool minutit enne normaalaja lõppu - Keila oli jäänud 74:82 kaotusseisu, kui minutiliselt mõttepausilt naastes viskas ta kaheksa punkti järjest ja viigistas seisu.

Keila jäi uuesti taha 82:87, ent siis algatas veel üks tabav kaugvise Radunicilt kodupubliku joovastuseks 9:0 spurdi, mille jooksul sopsasid kolmestega ka Ivan Mikhieiev ja Kristen Kasemets.

Lõpuks suutis Kalev viia mängu lisaajale, seal viskas Radunic aga Keila 12 punktist seitse, aidates kodumeeskonna tähtsa võiduni, mis sisuliselt kindlustas koduse meistriliiga põhiturniiril vähemalt seitsmenda koha. Eeldusel, et turniiritabeli tipus kohad ei muutu, tähendaks see kevadel veerandfinaalis BC Kalev/Cramoga kohtumise vältimist.

Radunic on Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga hooaja resultatiivseim mängija keskmiselt 20,3 punktiga.