Keila võitis skoorirohke avaveerandaja 30:26 ning poolaja lõpuks juhiti 48:41. Kolmandal veerandajal lubas Keila visata külalistel 31 punkti ja nii mindigi viimasele veerandajale vastu Kalev/Audentese 72:71 juhtimise. Normaalaja viimasel minutil juhtis Keila veel nelja punktiga 91:87, aga Mario Paiste ja Rain Veidemani korvid viisid kohtumise lisaajale.

Lisaajal õnnestus Keilal napist eduseisust kinni hoida ning lõpuks võideti kohtumine 103:100.

Keila parimana kogus Matej Radunic 34 punkti ja 11 lauapalli. Ivan Mikhieiev lisas 17 Andrii Mõronenko 16 ja Kristen Kasemets 14 silma. Kalev/Audentese resultatiivseimad olid Rain Veideman ja Kristjan Kangur, kes viskasid vastavalt 26 ja 21 punkti. 40-aastane Kangur noppis lisaks ka 12 lauapalli.

Turniiritabelis on Keila kaheksa võidu ja 18 kaotusega 13. kohal. Kalev/Audentes on nelja võidu ja 21 kaotusega eelviimane ehk 15.

Eesti klubide pingereas on meeskonnad vastavalt seitsmes ja kaheksas. Seega oli Eesti liiga play-off’i silmas pidades tegemist ülimalt olulise matšiga.