Tänase normaalmäe hüppevõistluse võitis jaapanlane Ryota Yamamoto, kes lendas 101,5 meetri kaugusele ja teenis 139,4 punkti. Viimaste etappidega hüppekindluse taastanud Kristjan Ilves tegi suurepärase võistluse ning saavutas 101 meetri ja 138,3 punktiga kolmanda koha. Murdmaasõidu eel kaotas ta liidrile Yamamotole nelja ja teisel kohal asunud Yoshito Watabele (Jaapan) kolme sekundiga.

Võistluse võitis viiendalt kohalt (+22 sekundit) startinud norralane Jens Luraas Öftebro, kes edestas lõpuheitluses MK-sarja üldliidrit Johannes Lamparteri 8,1 sekundiga. Viimasel tõusul liidritest maha jäänud Ilves ületas finišijoone kolmandana (+16,8), mis tähistas ühtlasi tema hooaja esimest ning karjääri viiendat poodiumikohta.

Neljas oli soomlane Ilka Herola (+28,1), viies sakslane Julian Schmid (+44,3) ning kuues Einar Luraas Öftebro (+44,6).

Tulemused:

10 km suusasõidu tulemused

Ülekandeid näevad vaid Delfi Kogupaketi tellijad.

15.05 Murdmaavõistlus

Eelmisel nädalavahetusel Oberstdorfis laupäeval viienda ja pühapäeval seitsmenda koha saanud Ilves hoiab MK-sarja üldjärjestuses 465 punktiga üheksandat kohta. Juhib 1045 silma kogunud austerlane Johannes Lamparter, kellele järgnevad sakslane Julian Schmid (944) ning norralased Jens Luraas Oftebro (924) ja Jarl Magnus Riiber (723).

Delfi Kogupaketi saad vormistada juba praegu käesoleva artikli all.

Kommentaatorid on Heiko Heitur ja Rauno Loit. Neile on võimalik esitada ka küsimusi meiliaadressil rauno@suusaliit.ee.