Mänguskoori avas 18. minutil Goncalo Ramos, kes viis Portugali 1:0 juhtima. Avapoolaja jooksul skooris ilusa peaga värava ka Pepe ja nii mindi pausile Portugali 2:0 eduseisul.

Kohe teise poolaja alguses 51. minutil viis Ramos Portugali 3:0 ette ja 55. minutil tegi Raphael Gurreiro skooriks 4:0. Kuna juba hakkas väravaid sadama, said oma tabamuse kirja ka šveitslased - 58. minutil avas nende poolt skoori Manuel Akanji.

Portugal polnud aga oma viimast sõna öelnud ja 67. minutil pani Ramos vastaste võrku palli, mis andis talle selles mängus kübaratriki, ning Rafael Leao tegi 90+2 minutil seisuks 6:1.

Nii edenes veerandfinaali just Portugal, kes kohtub Marokoga.

Portugal - Šveits

Enne mängu: Portugal ja nende superstaar Cristiano Ronaldo tulid H-alagrupis võitjaks kuue punktiga, kui 3:2 alistati Ghana, 2:0 võideti Uruguyaid ja 1:2 jäädi alla Lõuna-Koreale.

Šveits omakorda teenis G-grupis teise koha, nende tulemusteks olid 1:0 võit Kameruni üle, 0:1 kaotus Brasiiliale ja 3:2 võit Serbia üle.

Kui blogi kohe ei avane, palume oodata, kuni ilmub live blogi asemele nupp „Laadi uuesti“ ja seda vajutada.