Barcelona võitis küll avaveerandi 22:16, kuid jäi poolajavileks kaotusseisu 41:45 ega suutnudki enam kordagi juhtima asuda. Kaks minutit enne lõppu oli mängu saatus sisuliselt otsustatud, kui Türgi klubi oli ees 90:76.

Will Clyburn ja Vasilije Micic olid võitjate resultatiivsemad, tuues vastavalt 24 ja 22 punkti. Clyburn hankis ka kuus lauapalli, Micic viis korvisöötu ja neli vaheltlõiget. Kodumeeskond tabas suurepäraselt kaugviskeid - 27-st sooritusest kukkus korvi 14 (52%).

Barcelona parimana kogus Nico Laprovíttola 28 punkti (sh kolmesed 5/8).

Hooaega kahvatult alustanud Anadolu Efes sai viie kaotuse kõrvale kolmanda võidu, Barcelonal on tabelis viis võitu ja kolm kaotust (Tabeliseis).

Belgradi Crvena Zvezda tuli välja 16-punktilisest kaotusseisust ja võitis Asveli 71:67. Võitjate parim oli Nikola Ivanovic 16 punktiga.

Serbia klubi sai teise võidu, Asvelil on tabelis kolm võitu.