Seni võidult võidule sammunud Wolves oli esimese poolaja järel peal 65:58, ent puhkepausilt naastes võitis Bulls kolmanda veerandaja 41:23. Kuigi hundid jõudsid neljandal veerandajal veel silma kaugusele, siis Montenegro tsentri Marko Simonovici kolmesed juhtisid tuulise linna 126:121 võiduni.

Algviisikus kohtumist alustanud Henri Drell sai sel korral mängida 20 minutit, mille jooksul ta tabas platsilt neljast viskest kaks (kolmesed 1/3), tõi üheksa punkti, võttis maha kolm lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Miinuspoolele jäid kaks pallikaotust ning 22-aastane Eesti koondislane oli üks kolmest Bullsi mängijast, kelle +/- näitaja jäi negatiivseks (-7).

Tabelis ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidusilma kirjutanud Bulssi parimatena tõid Malcom Hill ja Simonovic kumbki 20 punkti.