Kalev/Cramo 78 : 66 võit päästis ühtlasi Eesti klubide nukra nädalavahetuse. Ülejäänud kohtumistes jäid peale lõunanaabrid.

Kuigi Kalev/Cramo tähelepanu on viimastel nädalatel läinud eurosarjale, oli võistkonnal palju motivatsiooni. Oktoobris Liepājalt ja Viimsi/Sportlandilt saadud kaotused oli vaja maha pesta ja sellega said kalevlased koduses Kalevi spordihallis hästi hakkama. Pärast esimest poolaega oli nende edu VEF-i ees 46 : 33 ja Läti esiklubi kolmanda veerandaja spurt ei toonud mängu otsustavat pööret.

„Mäng sujus. Tegime oma liikumised ära ja saime palli õigetele positsioonidele. Siis tuli lihtsalt sisse visata,“ sõnas Kalev/Cramo kasuks seitse punkti ja kuus lauapalli toonud Artur Konontšuk.