Päeva oodatuimas mängus läksid vastamisi FC Liverpool ja Manchester City. Liverpool võitis kohtumise 1 : 0, „kinkides“ Cityle ühtlasi hooaja esimese kaotuse Inglismaa kõrgliigas.

Phil Foden sahistas City poolel võrku 53. minutil, kuid VAR tühistas tabamuse, sest väravale eelnenud olukorras tegi vea Erling Braut Haaland. Nii avas väravaarve hoopis 76. minutil Mohamed Salah. Sellest Liverpoolile lõpuks võiduks piisas.

Põnevas vastasseisus teenis 86. minutil punase kaardi Liverpooli peatreener Jürgen Klopp. Sellele eelnenud olukorras mängis Bernardo Silva veahõnguliselt Salah' vastu, aga peakohtunik Anthony Taylor viga ei määranud. Sakslane elas viha välja abikohtuniku peal, mille peale otsustas Taylor Kloppi platsi äärest minema saata. Liverpooli võitu peatreenerist ilma jäämine ei vääratanud.

Kui Cityle oli see hooaja esimeseks kaotuseks, siis konarlikult alustanud Liverpoolile alles kolmandaks võiduks.

Liidrikohta kindlustas Londoni Arsenal, teenides ühe kaotuse kõrvale üheksanda võidu. Arsenal alistas võõrsil Bukayo Saka väravast 1 : 0 Leedsi.

Võidukas oli ka Chelsea, alistades võõrsil 2 : 0 Aston Villa. Londoni klubi sangariks kerkis kaks väravat löönud Mason Mount. Teistes kohtumistes leppisid Manchester United ja Newcastle United 0 : 0 viiki, Southamptoni ja West Ham Unitedi vaheline mäng lõppes 1 : 1 seisul.

Kümne mänguvooru järel on liider Arsenal, kes edestab nelja punktiga Cityt ja Tottenham Hotspuri.