Rangersil õnnestus kohtumist küll 18. minutil Scott Arfieldi väravast juhtima minna, kuid mõned minutit hiljem lõi Roberto viigivärava ning poolajapausile mindi seisul 1 : 1.

55. minutil sai Firmino kirja juba oma teise värava ning pärast seda, kui Darwin Nunez suurendas Liverpooli eduseisu kaheväravaliseks, otsustas Jürgen Klopp teha nelikvahetuse. Teiste seas jooksis väljakule ka Mohamed Salah, kelle jaoks kujunes õhtu tõeliselt mälestusväärseks.

Nimelt lõi vahetusest sekkunud Salah 81. minutiks kolm väravat ning viis sellega Liverpooli 6 : 1 juhtima. Ühtlasi oli tegemist Meistrite liiga ajaloo kiireima kübaratrikiga, sest egiptlase esimest tabamust lahutas viimasest kõigest kuus minutit ja 12 sekundit.

Varasem tippmark kuulus endisele Lyoni ründajale Batefimbi Gomisile, kel kulus 2011. aastal Dinamo Zagrebi vastu kolme värava löömiseks veidi üle seitsme minuti.

A-alagrupis hoiab Liverpool nüüd üheksa punktiga kindlalt teist kohta, liider Napolist jäädakse maha kolme silmaga. Ajax on kolme punktiga kolmandal kohal ning viimaselt realt leiab ennast Rangers, kes pole veel suutnud punktiarvet avada.