Enim draamat jagus päeva põnevuskohtumisse FC Barcelona ja Milano Interi vahel, mille Kataloonia klubi oleks pidanud edasipääsuvõimaluste säilitamiseks võitma, kuid mis 3:3 viiki mängiti. 40. minutil läks Barcelona küll Ousmane Dembele väravast 1:0 juhtima, kuid pärast Nicolo Barella 50. minuti viigiväravat oldi ise kas tagaajaja või viigistaja rollis.

82. minutil tegid Nou Campi väljakuperemehed Robert Lewandowski tabamusest 2:2, et siis seitse minutit hiljem Robin Gosensi iluväravast (pool ilu läheb Lautaro Martinezi filigraanse söödu arvele, nagu kuulub mõtteline osa Konstantin Vassiljevi Hõbepallist Hollandile löödud 2:1 juhtvärava eest Joel Lindperele - G.L.) taas kaotusseisu jääda. Lewandowski peanupule jäi teisel üleminutil viimane sõna, aga viigist jääb Barcelonale ilmselt väheks.

Viik hoiab Barcelona lootused küll teoreetiliselt elus, kuid Inter vajab edasipääsu kindlustamiseks viimasest kahest mängust tšehhide Plzeni ja Müncheni Bayerni vastu vaid kolme punkti, et Barca ette jääda. Vägisi tundub, et viiekordne Meistrite liiga võitja peab teist hooaega järjest püüdma eurotiitlit Euroopa liigast, mille veerandfinaalis nad mullu Frankfurti Eintrachtile alla jäid.