E-alagrupi suures mängus said sotid sisuliselt selgeks 18. minutil, kui Milani kaitsja Fikayo Tomori sai vastase maha rebimise eest punase kaardi ning järgnenud 11 meetri karistuslöögi saatis võrku Jorginho. 34. minutil lõi Pierre-Emerick Aubameyang Londoni satsi teise ning rohkem väravaid moepealinnas ei nähtud. Austerlaste Salzburgil oli ideaalne võimalus rebida Milanil eest nelja silmaga, ent nad leppisid võõrsil Zagrebi Dinamoga 1:1 viiki. Nii mahuvad kõik neli tiimi jätkuvalt kolme silma sisse.

Zagrebi Dinamo - Salzburg 1:1
AC Milan - Chelsea 0:2

Tabeliseis: Chelsea 7, Salzburg 6, Milan ja Zagreb 4 punkti.

F-alagrupis tegi vägeva esituse Donetski Šahtar. Varssavis toimunud kohtumises unustasid Madridi Real kaitsjad teise poolaja teisel minutil valveta Oleksandr Zubkovi, kes toksas peaga palli võrku. Eduseis püsis kuni kohtuniku antud viienda lisaminutini, mil pea sai valgeks Reali keskkaitsja Antonio Rüdiger. Õhtu teises matšis alistas RB Leipzig Timo Werneri ja Emil Forsbergi teise poolaja tabamustest 2:0 Glasgow Celtici, millega sakslased tõusid nelikus teisele kohale.

Glasgow Celtic - RB Leipzig 0:2
Donetski Šahtar - Madridi Real 1:1

Tabeliseis: Real 10, Leipzig 6, Šahtar 5 ja Celtic 1 punkt.

G-alagrupis jättis Manchester City võõrsil Kopenhaageni vastu tähtründaja Erling Haalandi pingile, kuid külalised alustasid tormiliselt. 12. minutil sahistas võrku Rodri, ent videokohtunikud tuvastasid olukorra eel käega mängu. Kuraditosin minuti pärast eksis City äss Riyad Mahrez 11 meetri karistuslöögil. Kuid pooltunni möödudes sai City vasakkaitsja Sergio Gomez punase kaardi ning inglased jätkasid vähemuses. Mõlemapoolsete võimalustega mäng päädis lõppeks 0:0 viigiga.

Grupi teises mängus viis Tanguy Nianzou Sevilla 18. minutil juhtima, aga avapoolaja teises pooles tõi Dortmundi noor talent Jude Bellingham tabloole viigiseisu. Sealjuures on 19-aastane Bellingham saanud sel hooajal jala valgeks kõigis neljas meistrite liiga matšis. City edasipääs on nüüd kindel, ühe jalaga on järgmises ringis ka Dortmund.

FC Copenhagen - Manchester City 0:0
Dortmundi Borussia - Sevilla 1:1

Tabeliseis: Manchester City 10, Dortmund 7, Sevilla ja Copenhagen 2 punkti.

H-alagrupis vajas hädasti võitu Torino Juventus, kes kaotas esimeses kahes matšis Pariisi Saint-Germainile ja Benficale, kolm silma saadi kätte kolmandas ringis Haifa Maccabilt. Iisraelis toimunud korduskohtumist alustas kodumeeskond vägevalt, sest juba 7. Minutil viis Omer Atzili Haifa juhtima ning poolajapausi eel viis ta tööandja ette juba 2:0.

Esimesel kolmveerandtunnil trammi alla jäänud Juventus proovis mõttepausi järel seisu parandada mitmete vahetustega, ent rohkem väravaid mõõduvõtus ei nähtud. See oli ühtlasi meistrite liiga ajaloos esimene kord, kui Juventus kaotas esimesest neljast grupimängust kolm. Õhtu teises kohtumises lõi avapoolajal 11 karistuslöögi sisse PSG äss Kylian Mbappe, teisel poolajal vastas Lissaboni Benfica poolt samaga Joao Mario.

Maccabi Haifa - Torino Juventus 2:0
Pariisi Saint-Germain - Benfica 1:1

Tabeliseis: PSG ja Benfica 8, Juventus 3 ja Maccabi 3 punkti.