Eesti võistkond dikteeris sisuliselt kogu mängu. Esimese veerandaja võitis Kalev/Cramo 19:16, poolajaks oldi ees 49:39 ja kolme veerandi järel oli Kalevi edu juba 73:50.

Ainus tõrvatilk meepotis oli kolmanda veerandi alguses juhtunud Hugo Toomi õlavigastus. Tõsise traumaga ei tohiks siiski tegu olla.

Teises poolfinaalis on täna Jonavas kell 20.15 vastamisi Rumeenia klubi SCMU Craiova ja Austria klubi Kapfenbergi Bulls. Koha eurosarja põhiturniirile tagab turniiri võitja, mis otsustatakse reedeses finaalis, aga ka nelja valikturniiri peale kolm esikohamatšide kaotajat, aluseks poolfinaali ja finaali korvide vahe.

Kalev/Cramo võimalused on tänu poolfinaalis saadud 37-punktilisele võidule seega väga head.

Otseülekanne oli nähtav Delfi Kogupaketi tellijatele. Kui Delfi Kogupaketi tellimust pole, siis saab selle vormistada selle artikli alt.