Kaheksandikfinaalis kohtub Leedu A-alagrupi võitnud Hispaaniaga. Bosnia ja Hertsegoviina jaoks on turniir lõppenud.

Otsustava spurdi tegi Leedu teisel veerandajal, kui tegi 32:32 viigiseisust kaheksapunktilise 44:36 eduseisu. Veerandaja lõpuks nähti ka 15-punktilist eduseisu, poolajale mindi leedulaste 14-punktilisel juhtimisel. Teist poolaega alustades pandi vunki igaks-juhuks veelgi juurde - suurim eduseis oli kolmandal veerandil 22 punkti. Neljandal veerandil bosnialased lähemale kui 11 punkti ei jõudnud.

Marius Grigonis viskas võitjate parimana 16 punkti ja korjas 6 lauapalli. 13 punkti kogusid nii Ignas Brazdeikis, Arnas Butkevicius, Jonas Valanciunas kui ka Domantas Sabonis. Kaksikduubli teinud Valanciunase arvele kogunes ka 15 lauapalli. Üleplatsimees oli Bosniale 22 punkti toonud Dzanan Musa.

B-alagrupis kohtuvad täna veel Prantsusmaa ja Sloveenia (kell 18.15) ning Ungari ja Saksamaa (21.30).