Dinamo tuli kvalifikatsiooni play-off'is norralaste Bodø/Glimti vastu välja avamängu 0 : 1 kaotusseisust ja võitis 2 : 1 lõppenud normaalaja järel lisaajal 4 : 1 (kokkuvõttes 4 : 2).

Kodus mänginud Dinamo läks juhtima juba 4. minutil ja suurendas eduseisu 35. minutil. Lisaajale saatis mängu Taani poolkaitsja Albert Gronbaeki 70. minuti värav. Mäng ähvardas juba penaltiseeriani minna, kuid 117. ja 120. minuti väravatega otsustasid Josip Drmic ja Petar Bockaj selle vastasseisu saatuse.

Esimest korda pärast 2016/2017 hooaega alagrupiturniirile pääsenud Kopenhaagen hoidis kinni avamängu 2 : 1 eduseisust ning mängis Türgis Trabzonsporiga 0 : 0 viiki. Türgi klubi tegi 18 pealelööki taanlaste 7 vastu, millest raamide vahele olid suunatud vastavalt 4 ja 2 lööki.

Rangers oli kodus PSV Eindhoveni vastu mänginud avamängu 2 : 2 viiki, mistõttu piisas võõrsil edasipääsuks 1 : 0 võidust. Mängu ainsa värava lõi 60. minutil Horvaatia ründaja Antonio Colak.

Rangers mängis viimati Meistrite liiga alagrupis 2010. aastal. Esimest korda 15 aasta jooksul on Euroopa tugevaima võistlussarja põhiturniiril kaks Šoti klubi.