Kontaveit sai avasetis kiirelt murde kätte ning läks kohtumist 2 : 0 juhtima. Järgnevas geimis ei õnnestunud tal aga kolme geimpalli realiseerida ning hoopis Potapova oli see, kes oma neljanda murdevõimaluse geimiks vormistas. Kuigi 21-aastasel venelannal õnnestus seis 2 : 2 peale viigistada, siis järgmised kaks geimi kuulusid taaskord Kontaveitile. Potapova suutis 4 : 2 seisul taaskord murre tagasi võtta, kuid oma servi hoidmisega ta enam hakkama ei saanud ning eestlanna võitis esimese seti 6 : 3.

Teine sett algas aga vastupidise stsenaariumiga ning hoopis Potapova läks varajase murdega 2 : 0 juhtima. Järgnevad viis geimi kuulusid aga Kontaveitile, kes paraku ei suutnud oma suurt eduseisu võiduks vormistada ning lubas vastasel 5 : 5 viigistada.