Eesti tegi vahe sisse avaveerandil, mis võideti 30:15. Poolajaks juhtisid eestlased juba 62:24. Teisel poolajal kasvatasid eestlased eduseisu veelgi ning lõpuks võeti 60-punktiline võit.

Eestlaste resultatiivseim oli Joonas Riismaa 17 punktiga. Sverre Aav panustas võitu 15, Johannes Kirsipuu ja Ralf Küttis 13 silma. Kümme punkti kogusid Mait Peterson, Ken-Martti Reinart ja Kasper Suurorg. Rumeenlaste poolel tõi Mihai-Nicolae Carcoana 14 silma ja noppis 11 lauapalli.

U20 koondis jätkab B-divisjoni EM-i A-alagrupis täiseduga, olles võitnud kõik kolm kohtumist. Tänase võiduga kindlustati ühtlasi alagrupivõit ja koht veerandfinaalis. Kolmapäeval mängitakse alagrupi viimases voorus Luksemburgiga (0-3). Eesti mängib veerandfinaalis reedel, kus ootab ees B-grupi teine võistkond. Hetkeseisuga oleks vastaseks Põhja-Makedoonia.