Las Vegases toimuva suveliiga avamängus pingile jäänud ja teises matšis pingilt sekkudes 18 minutiga 11 silma toonud Drell pääses möödunud ööl kohtumises Torontoga esmakordselt väljakule teise veerandaaja alguses. Ligi viie minutiga sopsas Drell korra korvi alt ja noppis ühe kaitselaua, aga peale Armoni Brooksi vastu kaugviskel tehtud viga korjati eestlane taas puhkama.

Bulls võitis poolaja 52:37 ja kolmanda veerandi lõpus kindlas 79:53 eduseisus pääses Drell tagasi väljakule, kus uhas mängu lõpuni. Kui kaitses 22-aastase mängija pealt ei rebenenud, siis rünnakul jõudis pall tema kätte üsna harva. Hästi iseloomustab suveliigas toimuvat Keenias sündinud, aga Austraalia passiga Makur Makeri rünnak - 211 cm pikkune keskmängija põrgatas terve rünnaku palli ning lõpuks vaatasid kaaslased nõutult pealt, kuidas too virutas üle vastase käe raske kolmese.

Kohtumise viimase 11 minutiga pani Drell mööda kaks kaugviset, sopsas kahest teenitud vabaviskest ühe ja tegi ühe rumala palikaotuse. 93:83 võidumängus tõi Bullsi suveliiga satsi parimana Carlik Jones 17 silma, endine Kerr Kriisa Arizona Wildcatsi tiimikaaslane ja tänavu drafti avaringis valitud Dalen Terry toetas teda 14 punktiga. Chicago peab suveliigas veel kaks mängu, millest järgmises tuleb vastu Charlotte Hornets.