Avapoolajal 33:41 kaotanud ameeriklased tegid vahe sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 29:13. Hispaanlased juhtisid kolmandal veerandajal veel 47:40, aga USA vastas 22:4 spurdiga. Neljandat veerandaega 51:62 kaotusseisust alustanud hispaanlased enam kordagi viigini ei jõudnud ning pidid vastu võtma 12-punktilise kaotuse.

USA U17 koondise resultatiivseim oli Jeremy Fears juunior 17 punktiga. Ronald Holland tõi 13 ja David Castillo 12 silma. Cooper Flagg kogus koguni 17 lauapalli, viskas 10 punkti, tegi kaheksa vaheltlõiget ja blokeeris neli viset. Hispaanlaste poolel viskasid Hugo Gonzalez Pena ja Aday Mara Gomez 16 silma. Izan Almansa Perez noppis 15 lauapalli ja panustas üheksa silma.

U17 korvpalli MM-i on peetud alates 2010. aastast. USA on võitnud nüüdseks kõik kuus võistlust (2020. aastal jäi MM koroonapandeemia tõttu ära - K.R.), kusjuures ameeriklaste mängude saldo kuue MM-i peale on 44 võitu ja mitte ühtegi kaotust.

Pronks rändas sedapuhku Prantsusmaa U17 koondisele, kes sai kolmanda koha matšis 66:58 jagu Leedu eakaaslastest.