Tasavägise avageimi võitsid eestlannad 27:25, teise geimi kallutas Eesti enda kasuks 25:20. Kolmandas geimis oli Eestil kasutada kolm matšpalli, kuid Sloveenia tuli raskest seisust välja ning võitis geimi 27:25. Järgmise 25:23 võitnud külalised viisid mängu otsustavasse geimi, kus jäi peale ikkagi Eesti numbritega 15:10.

Sellega võttis Eesti naiskond revanši juuni alguses Sloveenialt saadud 2:3 kaotuse eest.

Eesti resultatiivseim oli Kertu Laak 25 punktiga (+17). Kristiine Miilen panustas võitu 19 silmaga (+13), Eliise Hollas ja Silvia Pertens lisasid 14 punkti (+11 ja +7). Sloveenia poolel kogus Mija Šiftar 23 silma (+10).

Eestil on Hõbeliigas nüüdseks kirjas kaks võitu ja neli kaotust. Sloveenia sai kahe võidu kõrvale kolmanda kaotuse.

Eesti jätkab turniiriga 22. juunil, kui võõrustatakse Luksemburgi.