Võrdselt alanud kohtumise avaveerandaja võitis Warrriors 32:28, kuid poolajapausile mindi juba külaliste 56:54 eduseisul. Teise poolaja alguses murdis Warriors uuesti ette ja kolmanda veerandaja lõppedes leidis Celtics ennast 12-punktilisest kaotusseisust.

Pärast seda lagunes võõrustajate mäng aga täielikult ning viimasel neljandikul lubati vastastel visata koguni 40 silma. Kuna ise loobiti selle juures kõigest 16 punkti, siis polnud Warriorsil hooaja esimesest play-off'i kodumängu kaotusest pääsu.

Võitjate parimana viskas Al Horford 26 punkti. Jaylen Brown ja Derrick White lisasid vastavalt 24 ja 21 silma. Warriorsi resultatiivseim oli Stephen Curry 34 punktiga.

Nelja võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub esmaspäeval Warriorsi kodusaalis.