Kõrgeima divisjoni teises alagrupis leppisid Hispaania ja Portugal 1:1 viiki.

Hispaania alustas kohtumist teravamalt ning 25. minutil viis Alvaro Morata võõrustajad Pablo Sarabia hea eeltöö tulemusena 1:0 juhtima. Teisel poolajal sai Portugal mängu paremini sisse, kuid värskelt AC Milani ridades Itaalia meistriks kroonitud Rafael Leao jättis õige mitu head võimalust kasutamata. 72. minutil tema asemel vahetusest mängu sekkunud Ricardo Hortal kulus viigivärava löömiseks aga kõigest kümme minutit ning 1:1 viigiseisul ka kohtumine lõppes.

Teises sama alagrupi kohtumises alistas Tšehhi koduväljakul 2:1 Šveitsi. Kodumeeskond läks Jan Kuchta väravast kiirelt juhtima, kuniks avapoolaja eelviimasel minutil tõi Noah Okafor tabloole taas viigiseisu. Tšehhidele tõi lõpuks võidu Djibril Sow 58. minuti omavärav.

B-divisjonis sai Norra võõrsil 1:0 jagu Serbiast. Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses Erling Haaland, kes on 18 koondisemänguga löönud juba 16 väravat. Neljanda alagrupi teises mängus sai võidurõõmu tunda ka Rootsi, kui Ljubjanas toimunud kohtumises alistati Emil Forsberg'i ja Dejan Kulusevski väravatest 2:0 Sloveenia.

B-divisjoni teise grupi kohtumises mängis Iisrael koduväljakul viiki Islandiga. Liel Abada viis võõrustajad avapoolaja keskel 1:0 juhtima väravast juhtima, kuid poolajapausile mindi siiski viigiseisul, sest 42. minutil tegi skoori ka Thorir Helgason. Teise poolaja alguses pääsesid külalised omakorda ise tänu Arnor Sigurdssoni väravale ette, aga 84. minutil vormistas Shon Weissman kohtumise lõppseisuks 2:2.