Nädala jagu oma pöidlahoidjate närve meeldivalt pingul hoidnud ja kaks ilusat võitu saanud Kaia Kanepi (WTA 48.) langes Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel kolmandas ringis, kaotades 18-aastasele ameeriklannale Cori Gauffile (WTA 23.) tund ja 23 minutit kestnud matši 3 : 6, 4 : 6.

2018. aasta French Openi juunioride tšempion ja mullu täiskasvanute turniiril veerandfinaali jõudnud Gauff kaotas küll alustuseks oma servi, kuid murdis kohe Kanepi pallingu vastu ning tundis end peale kolme-nelja geimi hommikuse külma ilma tõttu aeglaseks muutunud liivaväljakul justkui kala vees. Gauff oli üle nii servikiiruse kui efektiivsuse poolest, tegi vähem lihtvigu ning realiseeris oma kümnest murdepallist pooled, Kanepi jättis üheksast murdevõimalusest kuus kasutamata.