Aston Villa asus juhtima 37. minutil Matty Cashi tabamusest ning 69. minutil viis Philippe Coutinho külalised juba 2:0 juhtima.

Seejärel ärkas ka Manchester City ning lõi kiiresti kolm väravat: 76. minutil skooris Ilkay Gündogan, 78. minutil viigistas seisu Rodri ning 81. minutil lõi Gündogan oma teise värava. Sellega kindlustati ka tänavune meistritiitel.

Raskustes oli ka ManCity rivaal Liverpool. Lõpuks teenis Liverpool 3:1 võidu Wolverhampton Wanderersi üle. Külalised asusid juhtima 3. minutil Pedro Neto väravast.

Sadio Mane viigistas seisu 24. minutil. Kohtumise lõpus lõi kodumeeskond veel kaks väravat ja kindlustas võidu. Liverpooli viis 84. minutil juhtima Mohamed Salah ning 89. minutil vormistas lõppskoori Andy Robertson.

Manchester City teenis meistrina 93 punkti, Liverpool tuli teiseks 92 punktiga. Pronksmedalid teenis Londoni Chelsea 74 punktiga. Neljanda klubina jõudis Meistrite liigasse Tottenham, kes kogus 71 punkti.

Viimases voorus alistas Chelsea koduväljakul 2:1 Watfordi. Tottenham mängis võõrsil 5:0 üle Norwich City.