Tallinn oli Dinamo heategevusliku turnee seitsmes ja viimane peatuspaik, varem on mängitud Varssavi Legiaga, Istanbuli Galatasarayga, Cluj CFR-iga, Dortmundi Borussiaga, Zagrebi Dinamoga ja FC Baseliga. 3. mail teatas Dinamo, et turneega on sõjas oleva kodumaa heaks kogutud 700 000 eurot.

Rohkem kui "Flora! Flora!" ja "Dinamo! Dinamo!", skandeeriti tribüünidel "Au Ukrainale! Au kangelastele!" ja "Putin h*ilo!", mille saatel rullisid Flora fännid lahti ka Vladimir Putinile pühendatud plakati, millel kujutati Venemaa presidendile kuuli kuklase laskmist. Kohalik Ukraina kogukond, kes pääses tribüünile tasuta, aplodeeris, kui plakat jälle kokku pakiti.

Eesti hümni esitas mängu eel Gertu Pabbo, Ukraina hümni kandsid video vahendusel ette lahingus olevad sõdurid. Vaheajal esinesid staadionil erinevad Ukraina artistid, sealhulgas 12-aastane Mariupoli tüdruk Ksenia Reznõtska. Peale lõpuvilet kõlas Tanja Mihhailova ja Ukraina artistide esituses John Lennoni "Imagine".

Dinamo domineeris avapoolaega täielikult. 16. minutil muukis Flora väravaluugi lahti Vikenti Vološõn, kes paremalt äärelt palliga üksinda keskele purjetas ja 18 meetrilt Ingmar Krister Papvlavskise seljatagust sahistas. 27. minutil jäi Deniss Antjuhhil puudu vaid mõni sentimeeter, et eduseisu kasvatada. 42. minutil teine värav siiski tuli, kui floralaste ebaõnnestunud nurgalöögi klaarimise karistas värava eest ära Mikita Burda.

Teine poolaeg jätkus külaliste dikteerimisel. 61. minutil pääses Dinamo kiirrünnakul esimesena löögile Konstantin Vivtšarenko, Paplavskise tõrjest sattus pall Vladõslav Vanati jalale, kes tegi skooriks 3:0.

FC Flora - Kiievi Dinamo 0:3 (0:2)

Väravad: 16. Vološõn, 42. Burda, 61. Vanat

Flora: Ingmar Krister Paplavskis (46. Karl-Romet Nõmm), Michael Lilander (62. Kristo Hussar), Marko Lipp, Joonas Tamm (46. Henrik Pürg), Ken Kallaste, Markus Soomets (83. Mihkel Järviste), Markus Poom, Daniil Kuraksin (62. Tristan Koskor), Martin Miller, Henrik Ojamaa, Aleksandr Šapovalov.

Dinamo: Deniss Boiko (46. Ruslan Neštšeret), Vladõslav Dubintšak (85. Viktor Bliznitšenko), Anton Bol, Mõkõta Burda (79. Ilja Djatšuk), Mõkõta Kravtšenko (64. Navin Malõš), Volodõmõr Šepeljev, Oleksandr Andrijevski, Vikenti Vološõn (79. Volodõmõr Bražko), Deniss Antjuhh (64. Anton Tsarenko), Konstantõn Vivtšarenko, Vladõslav Vanat.