Sponsor otsib võistkonda – tõeline võistlus algab alles nüüd!Sponsor otsib võistkonda – tõeline võistlus algab alles nüüd!
Foto: Paf

Portaali Paf kampaania “Sponsor otsib võistkonda” võistlustulle kvalifitseerus kokku 55 võiskonda: alates tantsijatest ja lõpetades ratastooli-curling'uga. Tõeline võistlus algab siiski alles nüüd, sest 1500- ja 1000-eurose sponsorlepingu võidavad ainult kaks võistkonda!

55 kvalifitseerunud võistkonna hulgast selguvad parimad pärast rahvahääletuse lõppu. Võimalus oma hääl anda on kõikidel erikeskkonna külastajatel kuni 8. aprillini kella 23.59-ni. Kampaania peaauhindade omanikeks saavad võiskonnad, kes koguvad rahvahääletusel enim hääli. Just seetõttu julgustab Paf kõiki tiime oma kandidatuurina esitatud videot või fotot kampaanialehe kaudu ka sotsiaalmeediasse jagama.

Ilma ei jää ka hääletaja

Kui enim hääli kogunud võistkonnad saavad uuele hoojale vastu minna muretuma südamega, siis seda saavad teha ka paljud hääletajad. Kõikide hääleandjate vahel loositakse välja kinkekotid Pafi meenetega.

Vali oma lemmik!

Kampaanias osalevate võistkondadega saad tutvuda ja nende poolt hääletada kampaanialehel. Oma lemmikule saad hääle anda vaid korra, mistõttu tasub valikut hoolega kaaluda – sinu häälel võib olla sõna otseses mõttes kulla hind.

Kaks enim hääli kogunud võistkonda saavad 1500- ja 1000-eurose sponsorlepingu Pafilt.


1
1887 häält
 

Hokiklubi Säde

Hokiklubi Säde on peale 8 aastast pausi taas kokku tulnud ning tegi möödunud nädalavahetusel Viljandis Eesti Naiste Jäähokiliigas algust osalemisega, rebides 3 mängu ja 3...

2
1717 häält

HC Tallinna naiskond

HC Tallinna käsipalli naiskonna moodustub rohkem kui 20 säravast, ambitsioonikast naisterahvast ja 2 ägedast treenerist. Saali hooaeg saab läbi ja rand kutsub meid. Aita meil...

3
Paf eriauhind
 

FC TRT77

FC TRT77 on 2016.a lõpp tegevust alustanud harrastusjalgpallurite meeskond, kes osalenud paljudel turniiridel (24 turniiri) ja rahvaliiga mängudel.Auhind läheks...


Uudised