Omavaheliste mängude osas matši eel kindlat 8:1 edu hoidnud Williams alustas kohtumist bravuurikalt. Ta andis avasetis ära vaid ühe geimi - sealjuures oma servil - ning võitis vaid 20 minutit kestnud seti 6:1.

Seejärel ärkas ka Halep, võites teise seti 6:4, kuid kolmandas kaotas rumeenlanna seisul 3:3 oma pallingugeimi ning tagasiteed tal enam ei olnud - Williams suutis oma servi hoida ning otsustava seti 6:4 võita. Lõppnumbriteks seega 6:1, 4:6, 6:4.

Naiste üksikmängus pääsesid veerandfinaali veel ka Elina Svitolina (alistas Madison Keysi 6:2, 1:6, 6:1), Naomi Osaka (alistas Anastassija Sevastova 4:6, 6:3, 6:4) ja Karolina Pliškova (alistas Garbine Muguruza 6:3, 6:1).

Veerandfinaalides kohtub Williams Pliškovaga, Osaka Svitolinaga, Petra Kvitova Ashleigh Bartyga ning Anastassia Pavljutšenkova Danielle Rose Collinsiga.