Maratoni suutis kõige kiiremini läbida Indrek Ilumäe (GoVegan), kes läbis distantsi ajaga 2:47.11. Teiseks tuli võitjale kaheksa minutiga kaotanud Tauno Hang 2:55.34-ga ja kolmandaks ajaga 2:58.42 Allan-Peeter Jaaska (Koidu Suusaklubi).

„Algus oli väga hea ja mõtlesin, et proovin tugevat aega teha – äkki läheb hästi. Siis tuli päike välja läks väga raskeks,“ märkis oma isiklikule rekordile neli sekundit alla jäänud Ilumäe. Võsu rada oli mehe jaoks huvitav. „Juba sõites siia tundus, et päris lahe on siin joosta. Huvitav rada. Ei ole selliseid tugevaid tõuse ja langusi. Koguaeg on selline õrn tõus ja õrn langus. Rada on tegelikult väga hea.“

Naistest võitis maratoni Klarika Kuusk (Treeningpartner Diadora) ajaga 3:21.15. Jaanika Eisan lõpetas teisena ajaga 3:41.03. Kolmanda koha sai Piret Tikva 3:46.33-ga.

21,1 km pikkusel võistlusmaal osutus meestest kiireimaks Aleksandr Kuleshov (Sparta SS) ajaga 1:18.56. Teisena finišeeris Priit Simson (Eesti Päevaleht) ajaga 1:21.28. Kolmanda koha sai Priit Kajari (Sparta) 1:23.04-ga. Naistest võitis poolmaratoni Laura Maasik (Nõmme KJK/Danske Bank), joostes välja aja 1:29.12. Järgnesid Kristiina Nurk (Sparta SK) ja Triin Peterson (Sparta SK).

Kõige lühemal ehk 7,7 kilomeetri pikkusel distantsil võidutses meestest Argo Jõesoo ajaga 24.41. Teise koha võttis Jaanus Kallaste (Treeningpartner-Adidas) ja kolmas oli Sander Jürs (Sparta). Naistest näitas head minekut Marion Tibar (Sparta/Marsh), kes suutis raja läbida nii kiirelt kui 29.52.