Oodatud põnevusmäng jäi ära. Ankara andis servijoonel turmtuld ja Prantsusmaa klubi suutis geimides võita vaid 16, 17 ja 16 punkti. Kreek tegi peaaegu terve kohtumise kaasa, kuid viletsa servi vastuvõtu tõttu eriti tööd ei saanud. Kolmanda geimi lõpus pingile võetud eestlane lõi 6 rünnakust punktiks 2 (33%), ühtegi servi- ega blokipunkti ta kirja ei saanud. Plussmiinuse arvestuses jäi Kreek nulli.

Oliver Venno platsile ei pääsenud, sest Ziraat Bankasi põhidiagonaalründaja Marcus Nilsson tegi vinge etteaste, kogudes 11 punkti (rünnak 50%) ja lüües väga ohtlikku servi. Üle-platsi-meesteks kerkisid Ankara nurgaründajad Burak Güngör ja Alexandre Ferreira 13 silmaga.

Pariisi kaotus peegeldus loomulikult ka statistikas, mahajäämus oli suur igas elemendis: servi vastuvõtt 31% - 51%, rünnak 39% - 62%, blokk 0 - 11 (!), serviässad 1 - 6. Ehk täielik häving!

Teises B-grupi mängus sai suursoosik Moskva Dinamo kindla 3:0 võidu Friedrichshafeni üle.

D-gruppi kuuluv Renee Teppani koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol kohtub homme tiitlikaitsja Kaasani Zeniidiga.