Võit prantslaste üle tuli viiendas geimis skooriga 3:2 (23:25, 19:25, 25:21, 25:21, 15:13).

Tegemist oli Hollandi esimese võiduga Prantsusmaa üle alates 2000. aastast (Maailmaliigas). MM-il juhtus selline ime viimati 1990. aastal.

B-grupi tabelis hoiab Holland 8 punktiga teist kohta, samade punktide peal on ka kolmandal real paiknev Prantsusmaa. Esikoht kuulub 9 punktiga Kanadale, neljas on 5 silmaga Brasiilia.

Pühapäevaste mängude järel pole MM-il veel kaotust tunnistanud A-grupis Itaalia ja Sloveenia, B-grupis Kanada, C-grupis USA ning D-grupis Poola ja Iraan.

Soome koondis mängis maha võimaluse võtta kindel 3:0 võit Puerto Rico üle, raisates 24:22 eduseisul ära kolm matšpalli. Lõpuks võeti siiski võit viiendas geimis skooriga 3:2 (25:19, 25:23, 27:29, 21:25, 15:10).

Neljast mängust on Soomel kaks võitu, kaks kaotust ja viis punkti, millega hoitakse D-grupis kinni viimasest teise ringi viivast neljandast kohast.