Pronks kuulus USA duole Jacob Gibb - Casey Patterson, seega jõudis kaks Kristo Kollo ja Rivo Vesikuga samasse alagruppi kuulunud paari medalile. Suurfavoriidid Phil Dalhausser - Sean Rosenthal (USA) langesid konkurentsist veerandfinaalis, kaotades 0:2 hilisematele võitjatele, vahendab volley.ee.

Naiste turniir oli edukas nii Brasiilia kui Saksamaa paaridele, kes hõivasid neli esimest positsiooni. Tasavägises finaalis mängisid Franca Larissa - Talita Antunes (BRA) 2:1 (otsustav geim 16:14!) üle sakslannad Laura Ludwig - Julia Sude. Teise medali tõid sakslastele Katrin Holtwick - Ilma Semmler, kes olid otsustavas mängus 2:0 üle brasiillanadest Fernanda Alves - Taiana Lima.

Märkimisväärne on veel, et naiste poolfinaalidesse ei jõudnud kolm kõrgeima asetusega paari - Tšehhi duo Kolocova-Slukova ja brasiillannad Antonelli-Juliana kaotasid kaheksandikfinaalis, viimaste kaasmaalased Agatha-Seixas veerandfinaalis.