Venno alustas halvasti, lõi kaks korda blokki, korra auti, neljas löök jäi mängu. Cretu saatis platsile 22aastase Renee Teppani. Ja kuigi nooruk tippmeeskonna vastu imet ei teinud (8 punkti, kasutegur +1, rünnak 25%), Vennot enam ei kasutatud.

„Selge, et homme on Oliver platsil. Aga kui ta oleks kohe alguses hästi mänginud, poleks ma teda välja võtnud,“ selgitas Cretu, kes otsustas Eesti koondise punktiliidrit säästa pühapäevaseks ela-või-sure mänguks Horvaatiaga. „Homme saab olema tema ja Igor Omrceni (Horvaatia diagonaalründaja – toim) duell. Eks näidaku, kumb on kõvem mees.“

Seega osalt oli põhjuseks Venno kehv start, teiseks taktika ja kolmandaks rumeenlase soov Teppanit karastada. Teppan ise oli kohtumise järel tagasihoidlik ega arvanudki, et edaspidi põhikoosseisu pääseb. „Selge, et mänguplaan on Venno peale üles ehitatud,“ ütles ta.

Cretu märkis, et ei saa loota kohe suurt arenguhüpet, liikuda tuleb samm-sammult. „Prantsusmaa on üks Euroopa suurtest meeskondadest. Nende mehed mängivad pidevalt kõrgel tasemel meistrite liigas. Aga kolmandas geimis näitasid, et ka nemad on kõigest tavalised inimesed ja mõned meie mehed teiselt galaktikalt,“ mõtiskles Cretu. „Liberote mängu võrreldes ei saanudki aru, kumb on Grebennikov ja kumb Rikberg. Sellised mängud on meile hädavajalikud, et kasvada meeskonnana. Kui me saame 15 tugevatasemelist mängu, siis alustuseks võtame geimi, aga lõpus võidame juba mänge. Prantsusmaalt on õppida seda, et nad löövad tugevat servi ja positsioneerivad selle enne mängu kokku lepitud kohta. Meie kohati ainult riskime oma tugeva serviga.“