Mõlema Eesti koondislase koduklubid kuuluvad E-alagruppi.

Trentino läks kodusaalis vastamisi Poola tippklubi Kedzierzyn-Kozle Zaksaga ning kaotas viiendasse geimi läinud kohtumise 2:3 (25:23, 22:25, 25:27, 25:21, 15:17). Teppan sekkus episoodiliselt ja punktiarvet ei avanud, kirjutab volley.ee.

Maaseik mängis Türgis Izmiri Arkasega ja sai kindla 3:0 (25:16, 25:21, 25:21) võidu, tavapäraselt kogu kohtumise kaasa teinud Tammemaa panustas võitu 6 punkti (+2). Maaseiki matšil oli muide õigust mõistmas kohtunik Toomas Murulo.

Igal meeskonnal jäänud pidada veel üks alagrupikohtumine. Tabelis on Trentinol ja Zaksal 11 punkti, Maaseik on 7 punktiga kolmas.

Aste madalamal ehk CEV Cupil alustati veerandfinaalidega ja võistlustules oli eestlastest Andri Aganits ning tema Prantsusmaa meistriliigasse kuuluv koduklubi Montpellier. Montpellier kohtus Itaalias sealse Veronaga ning pidi vastu võtma 1:3 (24:26, 25:27, 25:22, 22:25) kaotuse. Aganits tegi kaasa kogu mängu ning sai kirja 3 punkti (+2). Kordusmäng peetakse 27. veebruaril.