Teine mäng peetakse nädala pärast Rotterdamis, paari võitja pääseb kahe mängu kokkuvõttes EM-finaalturniirile.

Eesti-Holland 3:1 (25:19, 27:25, 22:25, 25:21)
Mängu käik:

Esimene geim:

Eesti algkoosseis: sidemängija Kert Toobal, diagonaalründaja Oliver Venno, nurgaründajad Jaanus Nõmmsalu ja Keith Pupart, temporündajad Raimo Pajusalu ja Ardo Kreek ning libero Asko Esna.

Avageim on alanud. Nõmmsalu ja Toobali blokk toob Eestile esimese punkti - 1:0. Järgnevalt pääseb Eesti 3:1 juhtima, kuid Holland viigistab (3:3).

Eesti läheb uuesti eest - Nõmmsalu võimsa löögi järel juhitakse 6:3.

Oliver Venno ründelöögi järel juhib Eesti 7:5. Holland viigistab 7:7-le.

Rob Bontje servib võrku ja Eesti juhib 10:8. Eesti suurendab eduseisu 13:9-le. Eesti blokk on siiani olnud meie trump.

Eesti saab veel kolm punkti ja juhib juba 16:9.

Eesti hoiab oma edu ning juhib 19:13 ja 21:16.

Venno ründelöögi ja Eesti bloki järel juhitakse juba 23:17.

Eesti jõuab esimese geimpallini - 24:17. Pupart toob otsustava punkti ja Eesti võidab avageimi 25:19.

Teine geim:

Eesti juhib 1:0 ja 3:1.

Eesti hoiab oma nappi edu - 6:4. Toobali ühene blokk ja 7:4!

Nõmmsalu võimsa löögi järel Eesti 9:5 ees.

Holland tuleb järele - vahe veel vaid 9:10.

Eesti teeb väikse vahepurdi ja saab tänu edukale blokile 14:11 ette.

215 cm pikkuse Kay van Dijki võimsa servi järel Holland vaid punkti kaugusel (15:14).

Vahelduvad viigiseisud 15:15 ja 16:16. Holland pääseb täna esmakordselt (!) juhtima - 17:16.

3:0 vahespurt eestlastelt ja seis 19:17 Eestile.

Eesti hoiab kahepunktilist edu ja juhib 20:18.

Venno lööb punkti maha ja seis on 22:19. Holland vähendab vahe 22:23-le.

Eesti jõuab Kreegi esimese tempo rünnakust teises geimis esimese geimpallini - 24:22. Holland viigistab 24:24-le.

Kay van Dijk servib auti! 25:24 Eestile. Venno lööb auti - viik 25:25. Eesti teenib neljanda geimpalli - 26:25.

Eesti võidab teise geimi 27:25.

Kolmas geim:

Eesti alustab kolmas geim järjest sama algkoosseisuga.

Toobalilt taas ühene blokk ja 1:0 Eestile. Meie meeskonnalt juba 13 blokipunkti vastaste nelja vastu!

Kolmas geim jätkub pingeliselt - Eesti ees 4:3.

Holland pääseb ette 7:5 ja 9:7.

Eesti peatreener Avo Keel võtab kaotusseisul 7:11 mõtlemisaja.

Holland hoiab neljapunktilist edu ja juhib 14:10.

Eesti uus mõtlemisaeg seisul 13:16.

Eestlastel ei õnnestu kuidagi lähemale saada - seisud vahelduvad 15:19 ja 17:21.

Holland jõuab seisul 24:20 esimese geimpallini. Eesti suudab jõuda 22:24-ni.

Kolmas geim Hollandile 25:22.