Võõrsil lähikonkurendi Izmiri Arkas Sporiga kohtunud Venno koduklubi vajas esinelikus püsimiseks vastasseisust vähemalt kaht geimivõitu, millele oldi ka väga lähedal. Siiski suudeti kolmest tasavägisest geimist enda kasuks kallutada vaid üks, mis ei lubanud enamat 1:3 (-23, 25, -23, -20) kaotusest, kirjutab volley.ee.

24 (+9) punktiga mängu teiseks skooritegijaks tõusnud Venno näitas oma hooja kõige kehvemat rünnakuefektiivsust, realiseerides 53-st tõstest 19, mis tegi rünnakuprotsendiks 36. Eestlase hooaja keskmine on pärast tänast 51%. Eesti koondislase arvele kanti ka neli pallinguässa ja üks blokipunkt.

Ankara meeskond langes tänase kaotusega turniiritabelis viiendaks, lubades endast mööda just Arkase. Põhiturniiri viimases voorus võõrustab eestlase koduklubi Besiktase meeskonda, keda põhiturniiri esimeses ringis võõrsil 3:1 võideti.

Hooaja jooksul vaid viies voorus, millest ühes eestlane kaasa ei teinud, vähem kui 20 punkti kogunud Venno jätkab 464 punktiga Türgi kõrgliiga resultatiivseima mängijana.