Võõrsil mänginud Ankara Ziraat Bankasi pidas tabelis kolm kohta madalamal asuva Inegöli Belediyesporiga esimeses geimis tõelise põnevusetenduse, milles koduvõistkond jäi 25:27 tulemusega alla. Ülejäänud kahes geimis oli Bankasi ülekaal kindel - vastavalt 25:13 ja 25:20. Oliver Venno võitjaid aidata ei saanud, jäädes kogu kohtumise ajaks väljaku kõrvale. Eestlase positsioonil tegutsev Marcus Nilsson realiseeris rünnakuid 57-protsendiliselt (21-st 12) ja kogus lõpuvileks üleplatsimängijana 20 punkti, kirjutab volley.ee.

38 punkti saavutanud Bankasi jätkab viiendal tabelireal, kaotades neljandale kohale ühe ja teisele-kolmandale kahe silmaga. Bankasi eesmärk on jõuda põhiturniiri lõpuks nelja parema hulka, mis tagaks koha medalimängudele.