Ankara Ziraat Bankasi linnarivaal Halkbankile midagi kergelt ei kinkinud, kuid 0:3 (-21, -28, -22) kaotusest Oliver Venno koduklubil siiski pääsu ei olnud, kirjutab volley.ee. Kui eelmises voorus tegi Venno 19 (+11) punktiga igati soliidse esituse, siis kuuekordse Türgi meistri Halkbanki vastu eestlane platsile ei pääsenud. Bankasi põhidiagonaalründaja Marcus Nilsson tõi seekord 12 punkti, realiseerides rünnakuid 40%-liselt. Ziraat Bankasi hoiab 15 punktiga turniiritabelis neljandat kohta, Halkbank on parimana kogunud 20 silma.

Austria meistriliigas jätkab puhaste paberitega Innsbrucki Hypo Tirol, kes seni on võitnud kõik 10 mängu, loovutades seejuures vaid ühe geimi. Viimati mängiti kodusaalis 3:0 (17, 15, 8) resultaadiga üle Oberösterreichi SU Supervolley meeskond. Kahes esimeses geimis mängu kõrvalt jälginud Renee Teppan alustas kolmandat geimi algkoosseisus ja tõi lõpuvileks 6 punkti. Neljale rünnakupunktile (efektiivsus 57%) lisas Teppan ka kaks serviässa. Hypo Tirol püsib täisedu 30 punktiga turniiritabeli tipus.