Mullu tugevas Itaalia meistriliigas eelviimaseks jäänud Milano võitis avageimi 25:19, teise 25:21 ja kolmanda 28:26.

Eesti alustas seekord koosseisus Kert Toobal, Renee Teppan, Robert Täht, Keith Pupart, Ardo Kreek, Timo Tammemaa ja libero Rait Rikberg.

Avageimis vedas Eestit alt eelkõige rünnak (32%). Teises geimis juhtis Eesti 21:18, kuid lõpp oli kanadalase Nicolas Hoagi etendus - kuidagi ei saanud enam ta serve kätte. Kolmandas geimis tuli Teppani asemel platsile Oliver Venno ja Tammemaa asemel Andri Aganits, kuid pööret see ei toonud.

Kreek tõi 10 punkti, Pupart ja Teppan 9, Täht 8, Tammemaa 6, Venno 4, Aganits 2 ja Toobal 1.

ENNE MÄNGU

Eilses mängus oli Eesti suurim punktitooja Oliver Venno 15 silmaga, lüües veerandsajast tõstest punktiks 13. Robert Täht kogus samuti kahekohalise saldo, panustades võitu kümme punkti.

Laupäeval ootab Eestit kohtumine Poola kõrgliiga meeskonna Kielce Effectoriga.

Valiksari stardib meie meeskonna jaoks Rumeenias, kus järgmisel neljapäeval läheme vastamisi Tšehhiga. F-alagruppi kuuluvad veel Rumeenia ja Makedoonia. Teine turniir toimub 23.-25. septembrini Tšehhis.