Jah, selline huvitav karikasüsteem on kasutusel Türgis, et mängitakse kolm otsustavat matši järjest. Reedel alistas Maliye Piyango veerandfinaalis tugeva Arkas Spori 3:1. Vennolt 18 punkti (efektiivsus +10; rünnak 42%; 2 ässa, 1 blokk).

Veel paremini tuli tal mäng välja tänases poolfinaalis, kus löödi Inegöli 3:0. Nüüd kogunes Eesti koondise diagonaalründaja arvele kolme geimiga koguni 24 punkti (+17; 59%; 1 äss, 4 blokki). Ehk Venno oli poolfinaalis ülekaalukalt ja vaieldamatult parim mängija.

Näis, kuidas suur mees homseks finaaliks kahest järjestikusest kohtumisest kosub. Vastane Halkbank hoiab tugevas Türgi liigas kolmandat kohta, poolfinaalis said nad jagu Istanbuli BBSK-st 3:0. Novembris peetud liigamängus sai Halkbank Maliye Piyangost jagu 3:0.