TTÜ/Kiili ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi kohtusid põhiturniiril kahel korral, mis mõlemad lõppesid Kiili esinduse 3:1 ülekaaluga. Pronksmedaliomaniku selgitavad Liider/Rae vald ja Tallinna Ülikool/VK Rakvere. Põnevust lisab vastasseisule teadmine, et põhiturniiril mängit omavahel 1:1 - Liider võitis kodusaalis 3:1 ja TLÜ/VK Rakvere samuti koduväljakul 3:0. Nii finaal- kui pronksmedaliseeria peetakse kahe võiduni.

5. kohale heitlevad eelmsie hooaja esiliiga parim Paide/Türi/Väätsa ja Võrkpalliklubi Täht ning 7. kohale Selver Kikas ja Audentese SG/Noortekoondis. 5.-6. ja 7.-8. koha seerias osutub võitjaks kaks võitu saavutanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis parema geimide suhtega meeskond. Võidetud ja kaotatud geimide võrdsuse korral (3:0/0:3; 3:1/1:3; 3:2/2:3) mängitakse kuldne geim.

Esiliiga 9. koha saavutas tänavu AS Espak Narva/SK Energia ja 10. koha Lähte ÜG/Põltsamaa.