Turniiri avamängus saadi magus 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 21:25, 18:16) võit Justus Liebig University Giesseni (Saksamaa) üle. Kohtumine oli ülimalt tasavägine, mida näitab ilmekalt otsustava geimi võit tulemusega 18:16, vahendab volley.ee.

Pühapäeval kohtuti Jyväskylä ülikooli meeskonnaga ja selle kohtumise võitis TTÜ 3:1 (20:25, 25:21, 25:17, 25:16). Valentin Kordaselt TTÜ parimana 17 punkti, Dmitri Korotkov panustas võitu 13 silma.

Täna mindi viimases alagrupimängus vastamisi Porto Ülikooli esindusega ja seegi kohtumine võideti, tulemuseks 3:0 (25:21, 25:23, 25:13). Valentin Kordas tõi TTÜ edukaimana 16 punkti, Dmitri Korotkov lisas 11 punkti.

Play-offis on kolmapäeva õhtul kell 18.00 TTÜ veerandfinaalivastaseks Bologna Ülikool Itaaliast.

TTÜ mängib Portugalis järgmises koosseisus: Aleksander Eerma, Valentin Kordas, Rauno Pihel, Dmitri Korotkov, Markus Veltson, Joonas Popman, Karl Stamm, Ragnar Kalde, Mihkel Nuut, Cris-Karlis Lepp.