Erinevalt avamängust võrulannad tänases korduskohtumises geimivõiduni ei jõudnud, kirjutab volley.ee.

Möödunud nädalal toimunud esimeses poolfinaalmängus võitis koduvõistkond Võru ühe geimi, tunnistades TTÜ 3:1 (22, -17, 21, 24) üleolekut. Täna peetud korduskohtumises saavutas koduseinte toetusel mänginud TTÜ naiskond 3:0 võidu, loovutades Kagu-Eesti naiskonnale geimides vastavalt 13, 22 ja 14 punkti.

12 punktiga oli võitjate suurim punktitooja Mari-Liis Graumann. Erle Püvi ja Reelika Raap assisteerisid 9 punktiga. Margot Pähn ja Ingris Suvi vastasid Võru naiskonna poolel 8 punktiga. Koduvõistkond oli selgelt parem rünnakuefektiivsuses, realiseerides 38% üritustest. Võru naiskonna sama näitaja oli 23%. Blokis kogus TTÜ viis (9-4) ja pallingul kolm (6-3) punkti enam.

Teise poolfinaalseeria avavaatuses võitis Kohila Võrkpalliklubi 3:0 (13, 13, 11) resultaadiga Tallinna Ülikooli. Korduskohtumine on kavas 11. detsembril Tallinna Ülikooli spordisaalis.