Alagrupis alistasid Tiisaar ja Nõlvak esmalt tulise lahingu käigus Läti paari Sandris Andrejevs/Ģirts Glāzersi 2:1 (21:14, 13:21, 15:13). Kohtumine vältas 54 minutit. Grupifaasi teises mängus oldi üle duost Dombrovskis/Daniels 2:0 (21:15, 21:10), kirjutab volley.ee.

Kaheksandikfinaalis olid meie mehed 21:15, 21:12 üle paarist Holodnuks/Kulesevics ja veerandfinaalis alistati 21:13, 21:19 Sorokins/Ivanovs. Turniiri ainus kaotus tuli vastu võtta Aleksandrd Solovejsilt ja noorteklassides nii MM-idel kui EM-idel medaleid võitnud Toms Šmēdiņšilt, kellele jäädi poolfinaalis alla 24:26, 17:21. Pronksimatšis mängiti 21:12, 21:17 üle Vilmanis ja Kaspars.

„Tunne on hea, kehad väsinud. Võtame siit saadud emotsiooni kaasa Moskvasse, kus alustame reedel EEVZA turniiriga. Võistlushooaeg on täies hoos,” kirjutas meie duo oma Facebook’i kontol.

Stefan Kaibald ja Markus Uuskari pidasid alagrupis kaks tasavägist kohtumist, ent pidid mõlemas otsustavas geimis lõunanaabrite paremust tunnistama. Esmalt kaotati 48-minutilise mängu järel 1:2 (17:21, 21:18, 9:15) just Vilmanis/Kasparsile ja seejärel 24:22, 13:21, 8:15 duole Orups/Baranovs.

Täpsemalt saab turniiri tulemusi vaadata SIIN.