Teppani ja Juhkami koduklubi jõudis finaalist ühe võidu kauguseleRenee Teppan, Andres Toobal ja Henri Treial
Renee Teppan, Andres Toobal ja Henri TreialFoto: www.joosepmartinson.com

Eesti võrkpallikoondislaste Renee Teppani ja Martti Juhkami koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol on Austria meistrivõistlustel jõudnud finaali lävele, kui kolme võiduni peetavas poolfinaalseerias on võidetud kaks vastasseisu. Eestlased tõid viimases mängus kahe peale 31 punkti.

Austria parim võistkond Innsbrucki Hypo Tirol võitis kodupubliku toetusel peetud esimese poolfinaalmängu põhiturniiri kolmanda meeskonna Waldvierteli SG Raiffeiseni vastu 3:0 (16, 19 , 16) ja eilse võõrsil toimunud teise kohtumise 3:0 (16, 23, 21) resultaadiga, millega asuti seeriat 2:0 juhtima, kirjutab volley.ee.

Kui esimeses poolfinaalmängus kanti Juhkami arvele 18 ja Teppani kontosse 16 punkti, siis eilses vastasseisus koguti vastavalt 12 ja 19 punkti. 55-protsendiliselt tegutsenud Teppan realiseeris 18 rünnakut ja tõi ühe blokipunkti, jäädes kohtumise parimana 13-ga plussi. Juhkami 19-st rünnakust jäid maha 8 (42%), lisa tuli kolme blokipunkti ja ühe pallinguässa näol. Eestlase pallingu vastuvõtu täpsuseks kujunes 64% ja kasuteguriks +6.

Seeria kolmas mäng, mis Tiroli võidu korral jääb viimaseks, toimub 22. märtsil Innsbruckis.

Tänaku ralli WRC
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare