Möödunud nädalavahetusel kohtusid Austria meistriliigas Innsbrucki Hypo Tirol ja Waldvierteli SG Union Raiffeisen, kes ainsatena olid esimeses viies voorus suutnud kaotusi vältida, kirjutab volley.ee. Tasavägiseks kujunes vaid kohtumise teine geim, mille koduvõistkond Tirol võitis 26:24. Esimeses ja kolmandas geimis loovutati külalistele vastavalt 18 ja 19 silma. Üleplatsimängijana 14 punkti kogunud Renee Teppan sai 20 tõstet, millest 12 (60%) realiseeris punktiks. Lisaks pidurdas eestlane punktivääriliselt kaks vastase rünnakut. Innsbrucki esindusel on kuue vooru järel kirjas maksimaalsed 18 punkti, esimese kaotuse teeninud Raiffeisen püsib 15 punktiga teisel tabelireal.

Oliver Venno pääses Ankara Ziraat Bankasi 2:3 (20, -18, 17, -25, -14) kaotusmängus Fenerbahce vastu platsile vaid neljandas geimis, kuid statistikasse eestlane ühtegi märget ei saanud. Taaskord usaldas Ankara meeskonna peatreener diagonaalründaja kohal Marcus Nilssonit, kes tõi 55%-lise rünnakuefektiivsuse juures Bankasi parimana 26 punkti. Kolmes esimeses voorus väljakult võiduga lahkunud, kuid kahes viimases voorus kaotusega leppinud Ankara Ziraat Bankasi jagab 9 punktiga neljandat kuni kuuendat kohta. 2014. aastal Meistrite liigas finaali jõudnud Bankasi linnarivaal Halkbank on parimana kogunud 11 punkti.