Austria kõrgliiga 14. voorus alles esimese punkti loovutanud Innsbrucki Hypo Tirol pidi suurima rivaali Bleiburgi SK Posojilnica Aich/Dobi võitmiseks pingutama maksimaalsed viis geimi, saavutades kodusaalis raske 3:2 (18, -16, 17, -23, 9) paremuse, kirjutab volley.ee. Kogu vastasseisu platsil viibinud Renee Teppan panustas võitu üleplatsimängijana 21 punkti. 37-st tõstest realiseeris eestlane 17 (46%). Lisas tõi Teppan võõrustajatele ühe blokipunkti ja lõi kolm serviässa.

Esikohal jätkaval Innsbrucki esindusel on neljateistkümnest mängust koos 41 punkti. Aich/Dob jääb ühe enampeetud mängu juures maha ühe silmaga.

Ankara Ziraat Bankasi pidas möödunud nädalal kaks Türgi meistriliiga mängu, millest üks lõppes võiduga. Esmalt kaotati kodupubliku ees 2:3 (-20, 18, 23, -24, -9) tulemusega tiitlikaitsja Izmiri Arkas Sporile ja seejärel võideti samuti koduväljakul 3:0 (23, 16, 20) resultaadiga Galatasaray HDI Sigortat, kellele põhiturniiri esimeses ringis 1:3 alla jäädi. Oliver Venno käis Izmiri meeskonna vastu vahetusest väljakul neljas esimeses geimis ja realiseeris neljast tõstest kolm. Ka kohtumises Galatasaray esinduse vastu pidi Eesti koondislane leppima vahetusmängija rolliga, sekkudes episoodiliselt platsile teises ja kolmandas geimis. Rohkem numbreid Venno statistikasse ei kantud.

Arkase vastu kahvatult esinenud (rünnakul 36-st 14) Bankasi põhidiagonaalründaja Marcus Nilsson tegi mängus Galatasarayga fenomenaalse etteaste, lüües 24-st tõstest punktiks koguni 19 (79%) ning lisades kaks blokipunkti ja kaks serviässa. 26 punkti kogunud Bankasi hoiab turniiritabelis neljandat kohta.